Kompetanse - Ressurspersoner

TESS har stor kompetanse innenfor faget sveis med fagansvarlige som dekker hele landet, mer enn 40 personer. Vi kan også tilby sveiseskole, gjennomføre sertifisering og egne godkjente sveisere klassifisert iht. NS-EN ISO 9606-1.

Kontakt en av våre ressurspersoner nedenfor hvis dere ønsker mer informasjon om hva vi kan tilby. Vi kan sveis og har fagfolk til tjeneste.

   
Fagansvarlige Navn  Mobil nr  E-post
TESS Sør Buskerud  Torgeir Martinsen 938 80 764 torgeir.martinsen@tess.no
TESS Sør Buskerud  Knut Arne Hundal 415 56 066 knutarne.hundal@tess.no
TESS Sør Buskerud  Ingar Hval  908 27 111 Ingar.Hval@tess.no
TESS Sør Buskerud  Tore Bråthen 915 90 566 tore.brathen@tess.no
TESS Øst Oslo Frode Eriksen 464 46 646 Frode.Eriksen@tess.no
TESS Øst Oslo Arnfinn Berg 930 66 677 Arnfinn.Berg@tess.no
TESS Øst (Østfold) Bjørn Øyvind Halvorsen 959 89 182 Bjorn-Oyvind.Halvorsen@tess.no
TESS Øst (Østfold) Bjørn Olav Bakke 930 66 673 bjornolav.bakke@tess.no
TESS Øst (Oppland-Hedmark) Terje Kristian Viken 416 00 108 TerjeKristian.Viken@tess.no
TESS Vest (Hordaland) Arild Eidsvåg 913 46 990 arild.eidsvag@tess.no
TESS Vest (Rogaland) Birger Bjelland 900 70 171   birger.bjelland@tess.no
TESS Vest (Stord) Jan Egil Furunes 416 20 023 JanEgil.Furunes@tess.no
TESS Vest (Hordaland) Kjetil Thorset 976 42 166 kjetil.thorset@tess.no
TESS Nord (Troms)  Eriko Braathen  992 60 245 eriko.braathen@tess.no
TESS Nord (Trøndelag)  Kristian Olaf Rønnes 414 12 091 kristian.olaf.ronnes@tess.no
TESS Nord (Trøndelag)  Frank Eidem 993 86 519 frank.eidem@tess.no
       
TESS as Erik Chapman 415 51 253          erik.chapman@tess.no
TESS Logistikk as Kjell-Arne Grini  911 03 650 Kjell-Arne.Grini@tess.no
TESS Logistikk as Geir Solberg 415 24 508 geir.solberg@tess.no
       
JD SVEISESERVICE AS      
Telemark-Agder Kjetil Skreien 909 85 851 kjetil@jdsveis.no
Telemark-Agder Darek Szyszka   902 03 697 Darek@jdsveis.no
       
EIVA-SAFEX AS      
Buskerud-Vestfold-Telemark Harald Lunden 484 90 693 harald@eiva-safex.no
Østlandet Kristoffer Lindh 928 06 127 kristoffer@eiva-safex.no
Oslo-Akershus Håvard Furuhaug 928 06 141 haavard@eiva-safex.no
Rogaland-Vestland Johnny Vikanes 941 40 975 johnny@eiva-safex.no
Møre og Romsdal Aleksander Soltvedt 982 25 516 aleksander@eiva-safex.no
Trøndelag Jan Baardsen 959 80 415 jan@eiva-safex.no
Nord-Norge Bjørn-Steve Jacklin 450 08 012 bjorn-steve@eiva-safex.no
       
       
Fagansvarlig service sveis Navn  Mobil nr  E-post
TESS region SØR      
TESS Sør Hønefoss Jan Erik Linnestad 924 20 244 janerik.linnestad@tess.no
EIVA-SAFEX AS Stokke Jørgen Dalsmo Stray 928 06 132 jorgen@eiva-safex.no
JD Sveiseservice AS Skien Bjørn Egil Riis 906 46 447 service@jdsveis.no
TESS region ØST      
TESS Øst Oslo Simen Arnesen 930 66 692 Simen.arnesen@tess.no
TESS Øst Brumunddal Terje Kristian Viken 416 00 108 terjekristian.viken@tess.no
TESS Øst Sarpsborg Ole Tomas Hallerud 959 89 187 oletomas.hallerud@tess.no
EIVA-SAFEX AS Fredrikstad Kristoffer Lindh 928 06 127 kristoffer@eiva-safex.no
TESS region VEST      
TESS Vest Bergen Svein Arne Hagen 952 10 950 sveinarne.hagen@tess.no
TESS Vest Karmøy Roald Halleland 993 83 616 roald.halleland@tess.no
EIVA-SAFEX AS Forus Frode Steinsland 982 25 519 frode@eiva-safex.no
TESS region NORD      
TESS Nord Trondheim Jørgen Løhre 481 59 057 jorgen.lohre@tess.no
EIVA-SAFEX AS Ålesund Aleksander Soltvedt 982 25 516 aleksander@eiva-safex.no
EIVA-SAFEX AS Tromsø Bjørn-Steve Jacklin 450 08 012 bjorn-steve@eiva-safex.no